... Váš partner ve světě pojištění

Hypotéky od společnosti Wüstenrot

ilustrace hypoteky

Výhodně zprostředkujeme hypotéku od mezinárodní finanční skupiny Wüstenrot. Využijte možnosti výhodné hypotéky od Wüstenrot hypoteční banka a.s. Nabídka obsahuje finanční zajištění pro koupi nemovitosti i na rekonstrukci. S hypotékou získáte nízké úrokové sazby s možností volby pevné úrokové sazby v rozmezí 1 roku až 10 let a celou řadu dalších výhod. Kontaktujte nás, aby jste se dozvěděli více.

Hypotéka na stavbu domu nebo koupi bytu

Využijte nabídky na sjednání výhodné hypotéky na koupi nebo stavbu rodinného domu nebo koupi bytu. Stačí mít k dispozici pouze 10% z ceny nemovitosti a zbytek nákladů můžete profinancovat hypotékou.

V případě koupě bytu nerozhoduje, zda je v soukromém vlastnictví nebo se jedná o byt družstevní. Hypotéka na družstevní byt může být financována až do výše 100% hodnoty družstevního podílu.

Hypotéka na rekonstrukci

Získejte finanční prostředky na rekonstrukci domu nebo bytu až do výše 1 000 000,- Kč bez zajištění nemovitostí. Vybírat můžete z pěti dob splatností, podle toho, zda chcete mít hypotéku rychle splacenou nebo potřebujete nízké splátky pro minimalizaci zatížení rodinného rozpočtu.

Refinancování hypotéky

Nabídka výhodného zprostředkování platí jak pro nové hypotéky, tak i pro jejich refinancování. Poptejte refinancování hypotéky u našich zkušených pracovníků, kteří se Vám budou vždy ochotně věnovat.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Již nezobrazovat ×