... Váš partner ve světě pojištění

Pojistné produkty

Seznam pojistných produktů, které můžete v naší kanceláři uzavřít.

ilustrace povinné ručení Povinné ručení

Povinné ručení jak již název prozrazuje je v ČR zákonem povinné. Jedná se o ochranu v případě újmy na zdraví a majetku způsobenou ostatními řidiči vozidel na našich komunikacích.

ilustrace havarijní pojištění Havarijní pojištění

Havarijní pojištění si klienti sjednávájí pokud svůj vůz chtějí ochránit před riziky jimi nezaviněnými tzn. v případě havárie, odcizení, živelné pohromy či vandalismu.

ilustrace pojištění majetku Pojištění majetku

Pojištěním majetku rozumíme jako pojištění budov či pojištění domácnosti tím je myšleno vybavení Vaší domácnosti.

ilustrace pojištění odpovědnosti Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti občanů se vztahuje na škody, které způsobíte třetí osobě, např. v souvislosti s vedením domácnosti a provozem jejího zařízení, při zábavě nebo při rekreačním sportu.

ilustrace pojištění dopravce Pojištění finanční způsobilosti dopravce

Finanční způsobilost je schopnost dopravce finančně zajistit zahájení a řádné provozování silniční dopravy. Pojistěte si finanční způsobilost pro provozování vnistrostátní nebo mezinárodní dopravy.

ilustrace cestovní pojištění Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je vhodné, pokud někam cestujeme, nejčastěji do zahraničí. Princip tohoto pojištění spočívá v úhradě škody způsobené někomu dalšímu, při úrazu, onemocnění ale i např. při ztrátě zavazadel.

ilustrace životní a úrazové pojištění Životní a úrazové pojištění

Životní a úrazové pojištění nám „zajišťuje“ vyplacení finanční částky při úrazu pojištěné osoby. Jedná se pouze o zdravotní následky způsobené úrazem a to i v případě smrti.

ilustrace pojištění podnikatelů Pojištění podnikatelů

Pojištění určené pro podnikatele, kteří chtěji mít kryta škody, které mohou způsobit při výkonu podnikatelské činnosti.

ilustrace pojištění psů Pojištění psů

Pojištění psů Vám hradí finanční prostředky vynaložené na veterinární ošetření v případě úrazu či nemoci Vašeho čtyřnohého kamaráda.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Již nezobrazovat ×