... Váš partner ve světě pojištění

Pojištění psů

ilustrace pojištění psů

Pojistěte si náklady na veterinární péči nebo odpovědnosti za svého čtyřnohého miláčka. Veterinární péče může být nákladná záležitost pro Váš rodinný rozpočet. V případě úrazu nebo nemoci psa jsou z pojištění hrazeny náklady na veterinární léčbu, léky a nutnou hospitalizaci. Nabízíme sjednání pojištění psů pro případy veterinární léčby i úhynu zvířete. V případě odpovědnosti jste chráněni před škodami, které může Váš pes způsobit.

Pro pojištění psů je možné sjednat i doplňková pojištění, kde jsou hrazeny náklady za přípravy na různé soutěže a výstavy. Je možné získat i slevu pro slepecké či asistenční psy, psy horské služby atd.

Srovnáme pro Vás dostupné nabídky všech pojišťoven z našeho portfolia. Vyberte si nejvýhodnější pojištění veterinární péče pro svého psa jednoduše na jednom místě.

Pojištění psů - veterinární péče

V případě pojištění veterinární péče je možné pojistit zvíře starší 6 měsíců a mladší 8 let. Je možné vybírat ze široké nabídky jednotlivých pojišťoven, záleží na Vás jaké si vyberete. Pojistné produkty pro psy se liší limity plnění, zda se zvířetem cestujete pouze na území České republiky nebo budete v základní variantě vyžadovat i pojištění po Evropě (v době dovolené) atd.

Pojištění odpovědnosti za psa

Stává se, že pes způsobí někomu škodu na majetku nebo zdraví. Pokud nemáte psa pojištěného, je hrazení nákladů spojených s náhradou škody nebo léčebných výloh na Vás, jako majiteli zvířete. Tyto náklady mohou dosahovat vysokých částek, které si můžete jednoduše pojistit. Nabízíme sjednání pojištění odpovědnosti za psa, které pokrývá náklady v případě újmy na zdraví vč. duševních útrap, náklady na věci a finanční újmu.

Svěřte se nám s Vašimi požadavky a vybereme společně nejvhodnější variantu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Již nezobrazovat ×