Cestovní pojištění

Cestovní pojištění - nejlevnější pojištění do zahraničí

Cestovní pojištění je důležitým doplňkem pro cesty do zahraničí. Vyberte si u nás nejlevnější variantu pokrývající zdravotní pojištění (pojištění zdravotních výloh), úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, zavazadel nebo i pojištění v případě stornování cesty. Srovnáváme celou řadu pojišťoven, abychom Vám, zákazníkům, nabídli vždy nejvýhodnější variantu.

Cestovní pojištění

Pravděpodobně nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění zdravotních výloh nebo také označované jako zdravotní pojištění do zahraničí. Chrání pojištěnce pro případ zdravotního ošetření v zahraničí, kdy potřebuje neodkladnou zdravotní péči. Jedná se např. o neodkladnou hospitalizaci, ošetření zubů, léky atd.

Cestovní pojištění obsahuje i krytí rizik pro další možné pojistné události, jako je např. úrazové pojištění, které je Vám vyplaceno v případě úrazu, který si způsobíte. Další je pojištění odpovědnosti, pokud třetí osobě způsobíte škodu na zdraví nebo majetku. Na tyto případy je nutné myslet hlavně při provozování sportů.

Nezáleží na tom, zda hledáte cestovní pojištění na lyže do Rakouska nebo pro turistické či pracovní cesty do USA. Každému zákazníkovi individuálně hledáme nejlepší a nejlevnější cestovní pojištění.

Celoroční cestovní pojištění

Pokud cestujete dlouhodobě na soukromé cesty nebo na cesty pracovní, je možné uzavřít celoroční cestovní pojištění. Je nutné pouze vědět lokalitu, jako u krátkodobého pojištění, pro kterou budete chtít být pojištěni. Pokud cestujete pouze po evropských zemích, není nutné uzavírat pojištění celosvětové. Stejně tak, pokud potřebujete cestovní pojištění do USA, nemusíte být pojištěni pro zbytek světa. Zde záleží pouze za vašich cestovních předpokladech.

© 2021 Pojištovaci KANCELAŘE S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!