Havarijní pojištění


Havarijní pojištění - nejlevnější pojištění vozidel

Havarijní pojištění je produkt určený pro krytí škod, které si na vozidle způsobíte sami nebo je způsobí jiná osoba (krádež, vandalismus) nebo je způsobena živlem. Srovnáváme nabídky jednotlivých pojišťoven v naší nabídce, abychom Vám mohli nabídnout nejlevnější havarijní pojištění pro různé typy vozidel.

Havarijní pojištění

Již se neobávejte, že si poškodíte vlastní vozidlo nebo že ho někdo odcizí. Uzavřete si havarijní pojištění, kde si můžete specifikovat rizika, pro která chcete mít vozidlo pojištěno. Možnosti havarijního pojištění jsou poměrně variabilní a kromě specifikace rizik si můžete volit i ze spoluúčasti, kterou se budete podílet na likvidaci škody. Mírou spoluúčasti je značnou měrou ovlivněna výsledná cena havarijního pojištění.

Přijďte do některé z našich kanceláří a náš profesionální tým pracovníků s Vámi projde jednotlivé možnosti pro uzavření smlouvy havarijního pojištění. Pokud bydlíte nebo pracujete v Praze, můžete využít pro sjednání pojištění službu Přijedeme za Vámi. Tato jedinečná možnost poskytuje všem klientům sjednat havarijní pojištění, nebo libovolné jiné, z domova nebo práce.

Havarijní pojištění - likvidace pojistné události

Všem našim klientům, kteří si u nás uzavřeli havarijní pojištění, poskytujeme bezplatné poradenství v případě škodné události, naším zkušeným likvidátorem.

Havarijní pojištění - flotilové pojištění

Nabízíme flotilové havarijní pojištění, určené pro firmy nebo jednotlivce, kteří mají ve svém vozovém parku více vozidel. Využijte speciálních nabídek pro svůj vozový park a ušetřené finanční prostředky investujte do své firmy. Stačí nás oslovit s požadavky a připravíme Vám nabídku pojištění pro požadovaná vozidla.

© 2021 Pojištovaci KANCELAŘE S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!