Pojištění dopravce

Pojištění dopravce - finanční způsobilost a odpovědnost

Nabízíme sjednání komplexních pojistných smluv pro dopravce, které pokrývají prokázání finanční způsobilosti, odpovědnosti dopravce, povinné ručení a havarijní pojištění. Porovnáváme nabídky celé řady pojišťoven pro zajištění výhodných pojistek. V případě provozování autodopravy hrozí celá řada rizik, nechte si zpracovat nabídku pojištění pro Vaše potřeby.

Pojištění dopravce finanční způsobilosti

Prokázání finanční způsobilosti dopravce je povinné, pokud provozujete vnitrostátní nebo mezinárodní silniční dopravu motorovými vozidly. Jedná se o nákladní vozidla a tahače nad 3,5t, o vozidla určená pro přepravu více jak 9 osob vč. řidiče a autobusy. Výjimku tvoří speciální vozidla, kde se finanční způsobilost dopravce neprokazuje.

Finanční způsobilost dopravce je nutné prokázat, aby bylo zajištěno řádné zahájení a provozování silniční dopravy.

Zajistíme Vám uzavření smlouvy pro pojištění finanční způsobilosti dopravce na potřebnou částku nebo na částku celou, která je stanovena nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES).

Pojištění odpovědnosti dopravce - pojištění nákladu

Pojištění odpovědnosti dopravce je určeno pro krytí škod na nákladu, který by musel dopravce hradit z vlastních zdrojů poškozené straně, se kterou měl uzavřenu písemnou smlouvu o přepravě. Pojištění si u nás můžete sjednat, pokud provozujete vnitrostátní i mezinárodní dopravu. Pojistnou částku si vyberete sami na základě hodnoty přepravovaného nákladu.

Ostatní pojištění dopravce

Zajistíme Vám i povinné ručení a havarijní pojištění, které je možné uzavřít, jak pro jednotlivá vozidla, tak pro celé flotily vozidel. Naši klienti si mohou vybírat z různých pojišťoven a podmínek, které od pojištění vyžadují.

© 2021 Pojištovaci KANCELAŘE S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!