Pojištění majetku

Pojištění majetku - srovnáváme nejvýhodnější pojištění

Pojištění majetku by mělo být důležitou součástí životů nás všech. Nikdo nechce přijít o svůj těžce nabytý movitý i nemovitý majetek. Díky pojištění nemovitosti a domácnosti budete mít jistotu náhrady škody. Nechte si od nás porovnat nejvhodnější varianty pojištění majetku od celé řady pojišťoven a to vše na jednom místě. Svěřte se nám s Vašimi požadavky a my Vám nalezneme nejlepší řešení z námi nabízených pojišťoven.

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti je určeno pro krytí škod na stavbě, jejích součástech a příslušenství. Chraňte si hodnotu majetku před živly nebo nečekanými událostmi. Pojištěním nemovitosti pro různé škodní události, se nemusíte obávat, že přijdete o svou střechu nad hlavou, bez náhrady. Nepodceňujte možná rizika, již mnoho nemovitostí pojištěných proti požáru vyplavila voda. Nechte si poradit nejvhodnější variantu pojištění od naších pracovníků.

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti je určeno pro krytí škod způsobených na vybavení domácnosti. Může se jednat o odcizení, poškození nebo zničení movitých věcí. Pro pojištění domácnosti existuje celá řada variant a je nutné, stejně jako u pojištění nemovitosti, hlídat rizika, pro která se pojišťujete. Je celá řada rizik, např. přírodních jevů, které mohou způsobit škodu na domácnosti. Nechte si poradit od našich zkušených odborníků a uzavřete si vhodnou pojistku pro Vaší ochranu.

© 2021 Pojištovaci KANCELAŘE S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!