Povinné ručeníPovinné ručení
Nabízíme nejlevnější povinné ručení porovnáváním nabídek jednotlivých pojišťoven z našeho portfolia. Kalkulaci provádíme v našich kancelářích nebo Přijedeme za Vámi, aby bylo sjednání pojištění pro Vás co nejjednodušší. Srovnáváme nabídky různých pojišťoven a zprostředkováváme klientům nejen nejlevnější, ale zároveň nejvýhodnější povinné ručení s ohledem na výši plnění a bonusy.

Zajistíme Vám povinné ručení, jak pro jednotlivá vozidla, tak pro celé flotily. Nezáleží na tom, zda potřebujete pojistit motocykl, auto nebo traktor - pro každého hledáme nejlepší řešení.

Povinné ručení je pojištění, které je ze zákona povinné a zajišťuje krytí škod při provozu motorového vozidla. Pokud způsobíte dopravní nehodu se škodou na majetku nebo zdraví třetí osoby, je tato škoda vyplácena právě z povinného ručení. Při sjednání pojištění si můžete vybrat z různých limitů plnění, což je výše maximální částky, která je zaplacena pojišťovnou, pokud způsobíte dopravní nehodu.

Je jen na Vás jaký limit plnění si vyberete, ale často se stává, že základní limit je nedostatečný pro pokrytí škod při způsobení nehody, kdy dojde ke zranění nebo usmrcení osob. Nemluvě o nehodách hromadných. Toho si jsou vědomy i samotné pojišťovny a nabízejí vyšší limity pro povinné ručení, kterým si zajistíte dostatečnou ochranu.

Povinné ručení - flotilové pojištění

Pro firemní klientelu nabízíme flotilové pojištění, které je určeno pro celé vozové parky. Naším cílem je i firemním zákazníkům zajistit co nejvýhodnější podmínky při pojištění vozidel. Nechte si přepočítat zdarma pojištění celé flotily a my se Vám pokusíme nabídnou levnější povinné ručení při zachování stejných nebo lepších podmínek oproti stávajícímu pojištění.

Nikdo nechce platit příliš mnoho a podle velikosti flotily, může být Vaše povinné ručení o tisíce nebo i desetitisíce levnější než u aktuální smlouvy. Využijte možnosti výrazného snížení nákladů s minimem investovaného času a žádnými finančními náklady.

Připojištění k povinnému ručení

Povinné ručení lze také rozšířit o doplňková pojištění jako je např. pojištění skel, přírodních rizik, zavazadel apod., kombinace je jen na Vás.

© 2021 Pojištovaci KANCELAŘE S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!