Životní a úrazové pojištění

Životní a úrazové pojištění - pro každodenní nástrahy

Uzavřete si u nás jednoduše životní nebo úrazové pojištění. Srovnáváme nabídky pojišťoven v našem portfoliu pro výběr nejvhodnějšího a nejlevnějšího pojištění. Nabídky jednotlivých pojišťoven jsou opravdu široké, využijte tedy možnosti celé řady pojišťoven na jednom místě: v našich kancelářích, u Vás doma nebo v práci, díky službě Přijedeme za Vámi.

Život je plný nástrah a nikdo nechce zůstat bez finančních prostředků v případě úrazu nebo nechat nezajištěnou rodinu v případě smrti. Právě pro tyto případy je vhodné mít uzavřeno životní a úrazové pojištění. Nemyslete na nejhorší, ale buďte připraveni na možná rizika.

Investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění není pouhá pojistka, ale obsahuje pojištění a zároveň využíváte zhodnocení vložených finančních prostředků. Variabilita tohoto produktu je opravdu široká a je pouze na Vás, jaké priority bude Vaše investiční životní pojištění odrážet. Díky investiční složce pojištění a volbám strategie investování můžete i s minimálními náklady zhodnotit své finanční prostředky.

Investiční životní pojištění není určeno pouze pro dospělé osoby, ale i pro děti. Připravte svým ratolestem lepší vstup do dospělosti. Využijte možností investičního životního pojištění pro děti.

Kapitálové životní pojištění

Kapitálové životní pojištění umožňuje stejně, jako investiční životní pojištění, zhodnocení vložených finančních prostředků. U tohoto produktu nedochází k volbě investiční strategie, ale vložené finance jsou úročeny garantovanou minimální sazbou. Kapitálové životního pojištění je vhodné pro klienty, kteří chtějí mít jistotu minimálního úročení bez rizika investic v investičních fondech.

Úrazové pojištění

Pojistěte se pro případ úrazu a získejte finanční prostředky v případě trvalých následků, denní odškodné za léčení nebo pobyt v nemocnici. Díky úrazovému pojištění můžete získat finanční prostředky pro udržení svého finančního standardu v době stíženého pracovního uplatnění způsobeného úrazem.

Úrazové pojištění můžete mít jako samostatný produkt nebo lze uzavřít také jako připojištění k životnímu pojištění. Některé pojišťovny nabízejí balíčky pro životní a úrazové pojištění v jednom produktu. Je pouze na Vás, jaké pojištění chcete nebo potřebujete uzavřít.

Pokud nechcete ztrácet čas porovnáváním jednotlivých nabídek, navštivte nás nebo nám zavolejte. Najdeme nejlepší a nejlevnější řešení, pro Vaše potřeby a přání, z pojišťoven v naší nabídce.

© 2021 Pojištovaci KANCELAŘE S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!