O NÁS

Pojišťovací kanceláře

Naše společnost vznikla v roce 2012, ale zakladatelé společnosti jsou s pojišťovnictvím svázáni více jak 20 let. Jsme rodinná makléřská společnost, chceme našim klientům poskytnout ty nejlepší služby. Nechceme být jako jiné velké makléřské společnosti, které chtějí pouze nabrat co nejvíce klientů a když se jich zeptáte, nevědí nic o pojištění, co sjednávají a také proč. Naši zaměstnanci jsou proškoleni a vždy Vám pomohou s Vašimi problémy a úskalými, které pojištění nabízí. Je mnoho nového, mění se legislativy, značky pojištění, ale naše společnost zůstává.

Výhody poskytovaných služeb

Naši odborní pracovníci Vám vždy naleznou nejvýhodnější a nejlevnější variantu pojištění, přesně na míru Vašich potřeb. Pokud si nevíte rady s limity pojištění, které jsou pro vás nejvhodnější, vždy ochotně projdou všechny dostupné možnosti plnění a vysvětlí jejich výhody a nevýhody. Naše silné stránky jsou v individuálním přístupu, poradenských službách pro naše klienty v případě pojistné události a počtu pojišťoven, které jsme schopni pro vás porovnat.

Porovnáváním velkého množství pojišťoven jsme schopni klientům nabídnout nejlevnější dostupné pojištění nebo pojištění nejvýhodnější, které nebude orientované na cenu, ale na krytí širšího množství rizik, která mohou být, v mnoha případech, s pojistkou svázána.

Naše makléřská společnost nabízí pojištění u následujících pojišťoven:
Allianz, AXA, Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP), ČSOB, Direct, Generali, Kooperativa a Slavia

Nabízíme samozřejmě i možnost přepojištění. Nenechte staré pojistky běžet mnoho let, nabídky jednotlivých pojišťoven se stále mění a přepojištěním můžete dosáhnout výrazných úspor a lepších podmínek pojistné smlouvy.

Uzavřete si pojištění v teple Vašeho domova

Komplexnost našich služeb uzavírá služba Přijedeme za Vámi. Pokud bydlíte nebo pracujete v Praze, naši vyškolení pracovníci přijedou za Vámi s nabídkou všech pojišťoven, které nabízíme.

Již nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny - ony přijedou za Vámi a vy si vyberete nejvhodnější variantu v teple vašeho domova nebo kanceláře.

© 2021 Pojištovaci KANCELAŘE S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!