Pojištění podnikatelů

Pojištění podnikatelů - minimalizujte rizika podnikání

Minimalizujte rizika podnikání pojištěním pro podnikatele. Pro podnikatele nabízíme široké možnosti pojištění, které je dále rozděleno na základní tři kategorie. Jedná se o pojištění odpovědnosti podnikatelů, pojištění profesní odpovědnosti a pojištění majetku pro podnikatele. Porovnáváme celou řadu pojišťoven a díky tomu, Vám zákazníkům, můžeme nabídnout nejlepší pojištění pokrývající celou řadu rizik.

Pojištění odpovědnosti podnikatelů

Pojištění odpovědnosti podnikatelů můžete uzavřít pro případy způsobení škody výrobkem, škody v souvislosti s vlastnictvím nebo nájmem nemovitosti, na škody na věcech zaměstnanců nebo na škody způsobené podnikatelskou činností někomu jinému. U škod způsobených podnikatelskou činností se jedná o krytí škod způsobených na zdraví, životě nebo majetku.

Pojištění odpovědnosti podnikatelů je vhodné (u některých profesí povinné) pro každý podnikatelský subjekt, kde hrozí riziko způsobení škody třetí osobě. Toto pojištění Vám poskytne jistotu krytí škody na majetku nebo zdraví a následné finanční škody (např. stížené uplatnění poškozené osoby).

Pojištění profesní odpovědnosti podnikatelů

Profesní pojištění podnikatelů je pro některé profese povinné. Jedná se o určité obory činností, kde může dojít k velkým majetkovým újmám a na jejich výkon profese jsou kladeny vysoké nároky. Jedná se např. o lékaře, architekty, účetní atd.

Pojištění majetku podnikatelů

Pojištění majetku podnikatelů se vztahuje na movité i nemovité věci, dokumenty, software nebo i leasingy. Již jste do firmy investovali spoustu energie a finančních prostředků. Neriskujte znehodnocení firemního majetku bez náhrady, pojistěte si svůj těžko nabytý podnikatelský majetek u naší makléřské společnosti.

Již samotné podnikání je riziko a bez pojištění odpovědnosti podnikatelů je ještě rizikovější. Neváhejte a kontaktujte nás pro uzavření vhodného pojištění odpovědnosti podnikatelů.

© 2021 Pojištovaci KANCELAŘE S.R.O.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!